Buduj dochodową firmę,

zachowując wysoką energię,
czas na życie i spokój wewnętrzny.

Cześć, jestem Basia Piasek. Bazując na własnym prawie 20-letnim doświadczeniu, pomagam przedsiębiorcom budować dochodowe firmy, zachowując wysoką energię, spokój i genialny styl życia.

Poznajmy się
Czytaj więcej

STWORZONE Z PASJĄ:

Chcąc mieć wygodne życie, pracowałam dużo i ciężko przez 12 lat. Dochodząc do kresu wytrzymałości fizycznej, zawróciłam o 180 stopni, kwestionując najczęściej wykorzystywane strategie w biznesie, których doświadczyłam, budując swoją pierwszą firmę oraz pracując przez 10 lat w centralach korporacji takich jak Procter & Gamble, Orange, Empik, RWE (Innogy), BMW Polska.


Gigantyczny zwrot, który zrobiłam i totalna zmiana pozwoliła mi wypracować model budowania dochodowych firm, które dają fantastyczny styl życia, czas i wewnętrzny spokój.


Wykorzystując go, zbudowałam takie firmy jak Wolves Summit (usługi, SaaS na 67 rynkach globalnie), See Bloggers (usługi B2B, ponad 100 mln organicznego zasięgu), Festiwal Kobiet Internetu (usługi), IncredBots (SaaS, dedykowane wdrożenia IT), Wolves Gate (info produkty, edukacja) oraz dynamicznie zmieniam wyniki jako inwestor w firmach zajmujących się inwestycjami i handlem nieruchomościami, oprogramowanie, usługi, sprzedaż produktów masowych B2C.


Chcę się z Tobą podzielić moim modelem działania, abyś mógł dynamicznie podnieść dochody Twojej firmy i równocześnie zbudował wymarzony styl życia. Chcę Ci pokazać jak odzyskać masę czasu i spokój wewnętrzny. W celu zbudowania firmy, która daje wolność finansową, czas i spełnienie zawsze potrzebne są dwa filary — odpowiedni mindset i właściwa strategia biznesowa.

Zobacz co mogę Ci zaoferować

JESTEM RÓWNIEŻ UDZIAŁOWCEM PONIŻSZYCH FIRM:

FID Capital Group

  • inwestycje i handel nieruchomościami

WebToLearn

  • oprogramowanie do zarządzania kursami online

Webmetro

  • agencja marketingowa

Blue Ocean

  • produkcja i dystrybucja produktów kosmetycznych

Evenea Premium

kompleksowe rozwiązanie do zwiększania sprzedaży i generowania nowych klientów online, które zawiera wiedzę, oprogramowanie i gotowe szablony do automatyzowania sprzedaży i marketingu.

NARZĘDZIA

Wynieś swój biznes na wyżyny

Zobacz więcej

HackSales

System podnoszenia sprzedaży w rozmowach 1 na 1, który pozwala oduzależnić rosnące dochody w firmie od właściciela.

Zobacz więcej

Platforma Szkoleniowa Wilki

Platforma edukacyjna skupiona na wdrożeniu nowoczesnych praktyk online podnoszących sprzedaż w firmie.

Zobacz więcej

NARZĘDZIA

Wynieś swój biznes na wyżyny

Evenea Premium

Pomagamy pozyskiwać klientów i budować stabilnie rosnący biznes za pomocą metody łączącej: oprogramowanie, szkolenia, schematy biznesowe.

Zobacz więcej

HackSales

Nauczę Cię taktyk, strategii i metod, których użyłam, aby w szybkim czasie zbudować trzy wielomilionowe firmy (Evenea, Wolves Summit, See Bloggers).

Zobacz więcej

SZKOLENIA ONLINE

Poznajmy się bliżej

Instrukcja dla Przedsiębiorców

Sprawdź, co możesz zrobić, aby pozyskiwać 10 nowych klientów w miesiącu w branży usługowej czy opartej o markę osobistą bez długich godzin pracy?

Zapisz się
Więcej

Dochodowa firma

Całodniowe szkolenie jak zwiększyć dochody w firmach usługowych i konsultingowych bez zwiększania ilości czasu pracy

Zapisz się
Więcej

10 kwietnia 2021

Czwartek 10:00

Więcej czasu

Sprawdź, co możesz zrobić, aby stabilnie zwiększyć dochód firmy bez obawy o płynność finansową!

Zapisz się
Więcej

KSIĄŻKI

Wiedza poparta doświadczeniem

Zobacz więcej

Praktyczny przewodnik z gotowymi schematami działania, który pozwoli Ci poznać kilkanaście metod na pozyskiwanie klientów.


Podręcznik to zestaw zadań oraz ćwiczeń, które w 21 dni pomogą Ci dynamicznie zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.

Jak Pozyskiwać Klientów

Zobacz więcej

Zrozumieć Marketing

Usystematyzowane doświadczenie dwóch przedsiębiorców i praktyków marketingu, zdobyte podczas prowadzenia kampanii na 67 rynkach, w kilkunastu językach, dla siebie i firm naszych klientów.


Jest to podręcznik, który pozwoli Ci zrozumieć jak właściwie wykorzystać działania online w biznesie, bez ryzyka przepalania budżetów na reklamę.

Jak Sprzedawać Kursy

Instrukcją oparta na wieloletnich doświadczeniach sprzedaży na rynku europejskim i amerykańskim pokazująca jak tworzyć, sprzedawać i zarabiać na kursach, szkoleniach i produktach opartych o wiedzę.


Zawiera wskazówki dla tradycyjnego biznesu, jak za pomocą edukacji pozyskiwać klientów.

Zobacz więcej

YOUTUBE

Videoporadnik dla przedsiębiorców skupiony na tym jak budować dochodowe firmy, zachowując wysoką energię, spokój i genialny styl życia.

Zobacz więcej odcinków

PODCAST

Poznajmy się bliżej

Dochodowa Firma

Podcast dla przedsiębiorców szukających sprawdzonych strategii w biznesie, które pozwolą zwiększyć dochody z wykorzystaniem najnowszych trendów i łatwo dostępnych narzędzi na rynku, zachowując wysoką energię i czas na fenomenalny styl życia.

Posłuchaj

Wolfpack for Enterpreneurs

This show is for those entrepreneurs and business owners who want to learn how to sell products and services in the most productive way: closing up to 70% leads without being pushy and building strong relationships with clients.

Posłuchaj

KONTAKT

Napisz do mnie i sprawdź jak mogę Ci pomóc

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-451) przy Al. Zwycięstwa 96/98 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5213529520 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: iod@evenea.pl